ПолiтДумка

Зеленський вручив Урсулі фон дер Ляєн орден Ярослава Мудрого

16 сентября
05:39 2022

Очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн отримала з рук Президента України Володимира Зеленського орден Ярослава Мудрого І ступеню.

Нагороду їй було вручено під час візиту до Києва, повідомила фон дер Ляєн у Твіттері, передає Укрінформ.

«Це велика честь. Я приймаю його від імені всіх громадян Євросоюзу. І як символ нашого міцного звʼязку», – написала вона.

Читайте також: Зеленський вручив нагороди очільникам Харківської області й Харкова

Як повідомлялося, президентка Європейської комісії у четвер, 15 вересня, прибула до української столиці. Це її третій візит до України від початку повномасштабного російського вторгнення.

Фото: Урсула фон дер Ляєн, Twitter


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Дубль Карлоса Эспи приносит Леванте победу над Алавесом

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!