ПолiтДумка

Зеленський ввів в Україні нове свято: названа дата

27 сентября
09:31 2020

Президент Володимир Зеленський під час поїздки на Закарпаття заявив про введення в Україні нового свята — Дня виноградаря і винороба, який буде відзначатися щорічно у другу неділю листопада. Святкувати його будуть всі ті, хто причетний до цієї важливої для сільського господарства професії.

За словами Зеленського, на Закарпатті близько 5000 виноробів, але зараз працюють менше 50. Глава держави планує приділяти більше уваги цій галузі, яка має високий потенціал.

"Я підписав указ, що встановлює в Україні офіційне свято — день виноградаря і винороба. Я знаю, що це важливо для людей, які працюють в цій галузі. Це символічний крок, який підкреслює повагу до цієї професії і цього мало. Уряд і відповідне міністерство повинні представити комплекс заходів щодо розвитку українського виноградарства і виноробства ", — заявив Зеленський під час робочої поїздки.

У 2020 році День виноградаря і винороба в Україні відзначатиметься 8 листопада. Глава держави додав, що уряд і профільне міністерство повинні найближчим часом представити комплекс заходів щодо розвитку українського виноградарства і виноробства.Зеленський ввів в Україні нове свято: названа дата

"Давайте зробимо так, щоб закарпатське, одеське, херсонське і, звичайно ж, кримське вино за якістю і популярностю нічим не поступалося італійським, іспанським та французьким винам", — зазначив Зеленський.

Раніше повідомлялося, яке свято щорічно відзначають православні 27 вересня, і яких традицій потрібно дотримуватися у цей день.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Лучший арбитр Украины — Николай Балакин

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!