ПолiтДумка

Зеленський закликав іноземних партнерів поширювати правду про російський терор

24 апреля
23:34 2024

Президент Володимир Зеленський закликав іноземців, які працюють в Україні, поширювати правду про російський терор.

Як Зеленський повідомив у Телеграмі, про це він сказав під час зустрічі з представниками держав-партнерів і міжнародних організацій, які працюють в Україні, та українськими дипломатами, передає Укрінформ.

«Усі ви, працюючи в Україні, у Києві, однаково з усіма українцями чуєте повітряну тривогу, сподіваєтесь на силу нашої ППО і бачите, як наші люди відновлюють життя після ударів. Російський терор можливий лише тому, що зброї та рішень для захисту життя в нас поки що менше, ніж у Росії – здатності руйнувати. Я прошу вас поширювати у ваших країнах правду про війну – про російський терор, а також допомагати посилювати нашу ППО», — звернувся Президент до дипломатів.

Читайте також: Росія планує зірвати Саміт миру — Зеленський

За його словами, всі знають, якими ефективними є Patriot, IRIS, NASAMS й інші сучасні системи захисту неба.

«Вони потрібні зараз тут, в Україні: у Харкові, Дніпрі, Одесі й інших наших містах, які зазнають російських ударів. І кожен лідер, кожна держава, кожен посол, які допомагають нам із ППО зараз, є не лише рятівниками життя, але й тими, хто зменшує російську спокусу воювати. Що менше Кремль досягатиме терором, то більше вони будуть зацікавлені в пошуку миру. Ми маємо змусити Росію до цього – всі разом», — підкреслив Зеленський.

Як повідомлялось, на зустрічі з представниками держав-партнерів і міжнародних організацій, які працюють в Україні, Зеленський заявив, що Росія має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру.

Фото: ОП


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Вчені створили революційний БПЛА завдяки мозку тварин

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!