ПолiтДумка

Зеленський зустрінеться з фракцією «Слуги народу» після першого читання у Раді бюджету-2026

08 октября
17:44 2025

Зустріч парламентської фракції партії «Слуга народу» з Президентом Володимиром Зеленським відбудеться після голосування в першому читанні законопроєкту про Державний бюджет на 2026 рік.

Про це повідомила речниця фракції Юлія Палійчук у коментарі виданню «Інтерфакс-Україна», передає Укрінформ.

«На прохання голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамії зустріч фракції з Президентом перенесено і вона відбудеться після голосування в першому читанні проєкту Держбюджету-2026», — зазначила Палійчук.

Вона додала, що такі зустрічі планується проводити раз на місяць.

Читайте також: Зеленський у вересні провів близько 40 зустрічей із лідерами країн та міжнародних організацій

Як повідомлялося, цього тижня була запланована зустріч парламентської фракції партії «Слуга народу» з Президентом Володимиром Зеленським та Прем’єр-міністром Юлією Свириденко.

Фото: ОП


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Чому в телевізорі погано чути голоси? Ось 5 способів налаштувати чіткі діалоги

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!