ПолiтДумка

Зеленський зустрівся з послами G7 і Євросоюзу

18 декабря
00:07 2021

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з послами «Групи семи» (G7) і Європейського Союзу подякував за підтримку і допомогу Україні.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави, під час розмови з главами іноземних дипломатичних місій було підбито зовнішньополітичні підсумки року, що минає, та окреслено завдання на майбутнє.

«Ми запустили Кримську платформу. Провели результативний саміт Україна – ЄС. Україна продовжить розвивати відносини з ЄС і НАТО, наповнювати новими, конкретними проектами і змістами співпрацю з ключовими партнерами. Ми зміцнюватимемо оборонні спроможності, будемо впроваджувати зміни в нашій країні, модернізувати економіку», – наголосив Зеленський.

Глава держави також повідомив учасникам зустрічі про важливі кроки на шляху перетворень в Україні, зокрема про перебіг реформ.

«Ми розблокували судову реформу. Запустили надважливий процес деолігархізації», – зазначив Президент.

Окрему увагу учасники заходу приділили обговоренню безпекової ситуації на кордонах України та процесу мирного врегулювання на Донбасі.

Зеленський наголосив на важливості активізації роботи всіх переговорних форматів для деескалації ситуації.

Президент подякував міжнародним партнерам за підтримку і допомогу Україні.

«Для мене особисто важливо бачити, що міжнародна підтримка України з року в рік міцнішає. Це, я вважаю, є спільним ключовим результатом нашої роботи. Ми відчуваємо, що демократичний світ краще розуміє роль України в регіоні, насамперед для європейської безпеки. Ціную особисті зусилля кожного з вас. Розраховую, що ми зможемо досягти ще кращих результатів наступного року», – зазначив він.

Глава держави запросив лідерів країн G7 та Європейського Союзу відвідати Україну.

«Чекаю всіх лідерів ваших країн наступного року в Україні», – сказав Зеленський.

Фото: пресслужба Президента

Share

Статьи по теме

Последние новости

Антибиотики: rак защитить себя и своих детей от опасностей для здоровья

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!