ПолiтДумка

Зеленський звільнив голів 10 райадміністрацій на Вінниччині

30 марта
00:09 2021

Президент Володимир Зеленський звільнив голів 10 районних державних адміністрацій Вінницької області.

Відповідні розпорядження №273/2021-рп — №282/2021-рп від 29 березня опубліковані на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

Президент, зокрема, звільнив Євгенія Дубового з посади голови Барської РДА, Богдана Зубчика — з посади голови Калинівської РДА, Костянтина Поперечного — з посади голови Козятинської РДА, Володимира Скалія — з посади голови Крижопільської РДА, Михайла Бевза — з посади голови Літинської РДА, Олега Чугункіна — з посади голови Оратівської РДА, Зінаїду Бутенко — з посади голови Погребищенської РДА, Олега Побірського — з посади голови Теплицької РДА, Таїсію Науменко — з посади голови Тростянецької РДА та Олега Храновського — з посади голови Чечельницької РДА Вінницької області.

Згідно з документами, очільників райдержадміністрацій звільнено відповідно до пункту 6 частини другої статті 9 закону «Про місцеві державні адміністрації» (реорганізація районної державної адміністрації — ред.).

Читайте також: Зеленський звільнив голів 19 РДА у трьох областях

Як повідомлялося, в Україні 2020 року в ході реформи децентралізації влади створено 1 469 територіальних громад замість 11,5 тис. й утворено 136 районів замість 490.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Apple відклала дебют безпілотного електромобіля до 2026 року

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY