ПолiтДумка

Зеленського чекають великі проблеми: астролог попередив президента про небезпеку

Август 06
19:41 2020

Відомий український астролог Влад Росс, який раніше впевнено передбачив блискучу перемогу Зе-команди на президентських виборах, пророкує великі труднощі для глави держави.

За словами Влада Росса, в поточному році Володимир Зеленський ще зможе обійти всі гострі кути і обвести навколо пальця політичних супротивників. Ніхто не зможе восени 2020 року скинути главу держави з «трону», впевнений астролог.

Однак смуга удач рано чи пізно закінчиться. Станеться це на початку 2021-го року. З січня по березень майбутнього року для Володимира Олександровича почнуться важкі часи. Сатурн — планета великих потрясінь в гороскопі Зеленського буде проходити за Сонцем. Влад Росс передбачає, що саме в цей період складуться умови, при яких Володимир Зеленський може піти у відставку. Зеленського чекають великі проблеми: астролог попередив президента про небезпеку Астролог розповів, що в перші місяці 2021-го року можливо катастрофічне падіння рейтингів, аж до того, що лише десять — п'ятнадцять відсотків будуть підтримувати гаранта. У цей період Володимир Зеленський почне замислюватися, а чи все він правильно робить. Крім того, на виборах в США переможе, впевнений Влад Росс, Демократична партія, що спричинить за собою нові проблеми у взаєминах України і США. Погіршення відносин між двома державами суттєво похитне позиції Зеленського в Україні, прогнозує астролог.

Нагадаємо, раніше Влад Росс передбачив скасування місцевих виборів в Україні. Чому голосування може не відбутися?

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Twitter запускает новый проект, связанный с цифровыми деньгами

Twitter запускает новый проект, связанный с цифровыми деньгами

Читать всю статью

Мы в соцсетях