ПолiтДумка

Зеленського звинуватили у державній зраді

Июнь 14
13:53 2020

Колишній генпрокурор Юрій Луценко надав відомості, які говорять про зв’язки Володимира Зеленського з іноземним агентом. Йдеться про голову Офісу президента Андрія Єрмака, який у лютому зайняв крісло голови Офіса президента Андрія Богдана.

Луценко повідомив про зв’язок Єрмака з російськими спецслужбами. Працівники спецслужб одразу після інавгурації президента поклали йому на стіл документ про контакти Єрмака з представниками РФ. Після цього співробітників зовнішньої розвідки, які видали ці відомості, попросили написати заяву за власним бажанням. Юрій Луценко у той час був Генпрокурором і знав усе, що відбувається у Службі Зовнішньої розвідки.

Таким чином, Володимир Зеленський знав про зв’язки Єрмака з росіянами, і залишив його при цьому у своєму близькому оточенні. Напрошується висновок, що президент свідомо призначив іноземного агента на одну з найвищих посад в державі, будучи поінформованим про його контакти з ворожою державою. Чи вважається такий вчинок державною зрадою, доведеться ще з’ясувати.

Нагадаємо, екс-глава Офісу президента Андрій Богдан несподівано пригрозив президенту Володимиру Зеленському компроматом, який у нього нібито є. Нагадаємо, 11 лютого 2020 року Андрій Богдан був звільнений з посади голови АП. Його крісло зайняв Андрій Єрмак, який до цього був особистим помічником президента Зеленського.

The post Зеленського звинуватили у державній зраді appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Известный блогер показал, как выглядит с высоты курган в Запорожской области (Фото)

Известный блогер показал, как выглядит с высоты курган в Запорожской области (Фото)

Читать всю статью

Мы в соцсетях