• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Зернова ініціатива як гуманітарна діяльність має бути відокремлена від поля бою — Міноборони Туреччини

01 ноября
12:53 2022

Продовження зернової ініціативи важливе для вирішення глобальної продовольчої кризи. Це гуманітарна діяльність, яка має тривати незалежно від того, що відбувається на полі бою.

Про це йшлося в ході телефонної розмови міністра національної оборони Туреччини Хулусі Акара з міністром оборони України Олексієм Резніковим та міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим, повідомляє Укрінформ з посиланням на заяву Міністерства національної оборони Туреччини.

«Дуже важливо продовжувати зернову ініціативу, яка зробила значний внесок у вирішення глобальної продовольчої кризи, безпечно відправивши близько 10 мільйонів тонн зерна тим, хто його потребує… Ініціатива з відвантаження зерна, яке є суто гуманітарною діяльністю, має бути відокремлена від конфліктних чинників», — цитує міністерство слова свого очільника в ході розмови.

Також Хулусі Акар вказав на те, що Чорноморський коридор набагато швидший і зручніший для транспортування зерна, ніж сухопутний.

Читайте також: росія має повернутися до «зернової угоди» та припинити війну — Держдеп

У ході розмови турецька сторона вкотре наголосила на тому, що Туреччина, як і раніше, продовжуватиме робити свій внесок у забезпечення миру в регіоні та гуманітарної допомоги на всіх рівнях.

Читайте також: російські військові кораблі не мають стосунку до охорони «зернових коридорів» — ООН

Як повідомляв Укрінформ, 29 жовтня російська федерація заявила про вихід із Чорноморської зернової ініціативи, обґрунтувавши своє рішення атакою на кораблі чорноморського флоту у Севастопольській бухті, в якій вона звинуватила Україну та Велику Британію. Попри вихід росії із Чорноморської зернової ініціативи, 12 суден із зерном напередодні залишили українські порти.

Share

Статьи по теме

Последние новости

СМИ: Американская разведка подтвердила причастность России к подрыву КГЭС

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY