ПолiтДумка

Жириновський розповів, як Білорусь увійде до складу Росії: “Буде дві області …“

Август 20
13:40 2020

Лідер російської ЛДПР, із властивою йому категоричністю, розповів, що питання про майбутнє Білорусі практично вирішене. Вона повинна увійти до складу РФ. Однак для цього потрібні якісь кроки чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Своїми міркуваннями одіозний російський політик поділився в ефірі радіостанції "Ехо Москви".

Білоруський гарант, вважає Жириновський, повинен зараз піти у відпустку на три місяці, залишивши замість себе іншу людину керувати країною.

"Лукашенко треба зараз замінити себе нейтральною людиною, проросійською. Нехай він її призначить головою уряду Білорусії і піде у відпустку на три місяці, а всі питання буде вирішувати новий голова уряду. Парламент буде його рукою", — поділився своєю стратегією Володимир Вольфович.

За ці три місяці білоруський парламент, під орудою тимчасового керівника країни, має проголосувати за входження Білорусі до складу Росії.

"І вони тоді увійдуть до складу РФ до 1 січня 2021 року. Будуть дві області — Мінська і Могилевська", — говорить Жириновський.

Жириновський розповів, як Білорусь увійде до складу Росії: “Буде дві області ...“ При цьому нічиє самолюбство не постраждає. Лукашенко, як законний президент, підпише документи про входження Білорусі до Росії і увійде в історію, як останній президент Білорусі. До того ж — непереможений, бо ніяких повторних виборів не буде. А самі білоруси лише виграють від такого входження, отримавши в обмін дешеві енергоресурси.

"Це єдиний безболісний шлях. Ми ж не говоримо про окупацію. Ми нічого поганого не зробимо. У них будуть нижчі ціни на газ, нафту, енергоресурси. І білоруси будуть в захваті від цього приєднання", — підсумував російський політик.

Нагадаємо, депутати Європарламенту оголосили Олександра Лукашенка персоною нон грата через жорстку реакцію влади на масові акції протесту, що прокотилися по країні. Тепер Лукашенку заборонено в'їзд в будь-яку з країн Євросоюзу, і для нього дійсно залишається один відкритий шлях — на схід.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Европейские электромобили полностью перейдут на аккумуляторы местного производства к 2025 году

Европейские электромобили полностью перейдут на аккумуляторы местного производства к 2025 году

Читать всю статью

Мы в соцсетях