ПолiтДумка

Жириновський випробував на собі російську вакцину від коронавіруса: став першим добровольцем

Сентябрь 02
15:46 2020

Росія винайшла першу вакцину від коронавіруса, яку вже випробовує на добровольцях. Першим, хто погодився зробити щеплення, став скандально відомий депутат Володимир Жириновський. Про це стало відомо у середу, 2 вересня, від прес-секретаря фракції ліберал-демократів в Держдумі Росії Олександра Дюпіна.

Разом з Жириновським найближчим часом вакцину отримають 40 росіян. Вакцина під назвою "Супутник V" була розроблена Центром ім. Гамалії МОЗ Росії. Через три тижні Жириновський отримає другий укол, так як вакцинація від коронавіруса робиться в два етапи. Потім медики спостерігатимуть за здоров'ям політика протягом шести місяців. Згідно з попереднім опитуванням, більше половини росіян не хочуть робити щеплення новою вітчизняною вакциною від COVID-19. Тільки 42% опитаних згодні спробувати на собі щеплення, всі решта — проти.

Росія першою у світі зареєструвала вакцину від коронавіруса 11 серпня 2020 року. Однако, в її ефективності багато хто сумнівається, навіть самі росіяни, так як вакцина не пройшла третій етап випробувань — на великій кількості людей. Якщо вірити президенту Володимиру Путіну, то вакцину тестували на одній з його дочок. Вона нібито нормально перенесла щеплення.

Як відомо, російську вакцину в добровільному порядку почнуть випробовувати на собі білоруси. Про поставки в інші країни російської вакцини поки що не йдеться.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Что происходит с нашим телом после всего одного солнечного ожога: 6 фактов

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".