ПолiтДумка

Життя Шумахера на волосині: хірург розповів правду про стан здоров’я легендарного гонщика

21 сентября
19:36 2020

Західні кінематографісти зняли документальний фільм про знаменитого німецького гонщика. Міхаель Шумахер під час катання на лижах отримав важку травму голови, з тих пір його життя розділилося на до і після … Про те, як зараз почувається автогонщик, розповів у фільмі швейцарський хірург Еріх Рідер.

З документальної кінострічки «Міхаель Шумахер: в пошуках правди» глядачі зможуть дізнатися про минулі досягнення легендарного гонщика, а також про той фатальний день, коли він потрапив до лікарні, про сім років важкого і болісного відновлення, а також прогнози світил світової медицини.

На жаль, прогнози невтішні. На думку хірурга Еріха Рідера, Міхаелю Шумахеру залишилося жити зовсім недовго. «Підозрюю, що він знаходиться у вегетативному стані. Це означає, що він перебуває не в сплячому стані, але при цьому не може відповідати», — висловив свої припущення лікар. Життя Шумахера на волосині: хірург розповів правду про стан здоров'я легендарного гонщика Знаменитий автогонщик самостійно дихає, його серце продовжує битися, можливо, вважає Еріх Рідер, Шумахер здатний навіть повільно і невпевнено робити кілька кроків. Однак, стверджує хірург, це все, що може зробити людина, перебуваючи в настільки безпорадному стані після важкої травми голови.

Подальші слова Еріха Рідера звучать, як страшний вирок: «Ми вважаємо, що його життя скоро закінчиться, тому що його тіло буде занадто слабким».

Нагадаємо, раніше після отруєння «Новачком» російський опозиціонер Олексій Навальний прийшов до тями після коми і зажадав повернути «дуже важливий речовий доказ». Про що йде мова?

Share

Статьи по теме

Последние новости

Адель не дают вести свои социальные сети. Звезда не знает свой пароль от Instаgram

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY