ПолiтДумка

Звільнення Авакова: хто підтримує відставку міністра

Июнь 02
14:04 2020

Арсен Аваков може позбутися посади міністра внутрішніх справ, і за це активно виступають депутати від фракції партії “Голос” та частина депутатів від “Слуги народу”. Під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради це питання поставили на порядок денний.

Після кримінальних подій у Броварах та Кагарлику нардепи висловили незадоволення роботою міністра Авакова та вимагають його відставки. Першими збирати підписи за відставку Арсена Авакова почали депутати з партії “Голос”. Сьогодні їх підтримали й деякі представники “Слуги народу”.

Представник президентської партії Євген Шевченко переконує, що у його фракції чимало депутатів висловлюють незадоволення роботою міністерства. За словами нардепа, відповідальність за діяльність МВС лежить на кожному з парламентаріїв. Особисто він вважає, що “цей безлад треба припиняти, набратися сили, перестати боятися і зробити правильне рішення – відправити Авакова у відставку”.

Член партії “Голос” Андрій Осадчук заявив, що його фракція планує зареєструвати проєкт постанови про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Він додав, що “Голос” робить це, тому що “історії з Кагарликом та Броварами – це не ексцес виконавця, це не спрацювала система”.

“Реформа, яка тривала 6 років, призвела до того, що поліція залишається джерелом небезпеки для українських громадян”, – сказав Осадчук.

Нагадаємо, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова хочуть заслухати у Комітеті з питань правоохоронної діяльності з приводу ситуацій в Кагарлику та Броварах, а вже потім ставити на розгляд питання про припинення його повноважень.

The post Звільнення Авакова: хто підтримує відставку міністра appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Фінляндія оголосила надзвичайний стан через COVID-19

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".