ПолiтДумка

Як правильно вибрати і користуватися банківським кредитом

16 ноября
18:10 2021

Кредит є відмінним інструментом для людей, які в змозі правильно рахувати. Якщо гостро стоїть необхідність здійснення великої покупки, а можливості чекати накопичення потрібної суми немає, існує відмінний спосіб придбати потрібне відразу, а борг віддавати поступово. Вигідною схема є за умови дотримання певних правил а рекомендацій.

Приймайте рішення без емоцій

Головне — ніколи не покупки покупки на емоціях, так як це підвищує ризик втрати грошей на переплатах при погашенні позики. Інколи емоціі людей примушують до здійснення великої кількості непотрібних покупок.

У банках таким способом впливу на емоційну складову клієнта служать вигідні пропозиції з маленьким відсотком, або великою знижкою для перших ста клієнтів. Але запам’ятайте важливу деталь, рішення про кредит приймати вам, а не банку.

Якщо вам щось захотілося купити негайно, то брати заради цього кредит не завжди є потреба. До покупки вартісних речей потрібно підходити заздалегідь. Зважте всі витрати, вашу можливість віддати борги, не позичаючи кошти на погашення попередніх кредитів.

Не потрібно погоджуватися на кредит, опираючись на свої одномоентні бажання. До придбання важливих речей завжди готуємося завчасно. Зважте необхідність та важливість запланованих витрат. Порада про те, щоб рішення відкласти на наступний день, найкращий план.

Якщо на наступний день ви досі хочете купити цю річ, продумайте свої дії в разі екстрених ситуацій і готуйтесь до оформлення.

Оплата частинами-відмінна альтернатива кредитуванню

Завжди шукайте розстрочку у продавця, в Україні ця послуга більше відома під терміном «Оплата частинами». Це справді вигідно. На відміну від банківського кредиту тут не потрібно сплачувати відсотки, інколи – лише невелику коміссію при погашенні заборгованості.

Перед тим як погодитися на кредит, подивіться на розмір вашого календарного платежу в місяць. Задайте собі питання, чи зможете ви його погашати щомісяця.

Нюанси правильного вибору і оформлення

У наш час кредит на вигідних умовах оформляти стало легше. Ви можете порівняти пропозиції, наприклад, на кредитному порталі КредитФАК — https://creditfaq.com.ua, і вибрати найбільш підходяще за умовами. Банки і МФО можуть пропонувати акції для постійних клієнтів, але перевірте все ретельно, так як може виявитися всього лише рекламним ходом. На фінансовому ринку зміни відбуваються щодня, тому пропозиції можуть змінюватися вкрай швидко.

Даючи вам позику, фінансова установа знаходиться в зоні ризику повної втрати грошей. Тому зробіть гарне враження на співробітника, якщо оформляєте послугу безпосередньо у відділенні. Неохайний вигляд послужить причиною відмови. При онлайн-оформленні подбайте про наявність необхідних сканів документів заздалегідь.

Вважається, що відмовитися від страховки дуже вигідно. Прорахуйте всі ризики. Дотримуючись цих простих правил, ви підберете дійсно вигідний кредитний продукт і зможете заощадити при погашенні заборгованості.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Опрос: Выросла доля немцев, поддерживающих увеличение помощи Киеву

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!