ПолiтДумка

Оля Цибульська обіймалася в Вінником і Дімою Коляденком — відео

17 июля
22:40 2021

Співачка Оля Цибульська, яка набрала популярність завдяки розлученню свого кума Дзідзьо, не втрачає даремно час, налагоджуючи контакти з красенями-чоловіками у перервах між зйомками шоу «Співають всі». Що відбуваеється залаштунками зйомок, Оля розповідає у своєму Instagram.Так, однією з «жертв» симпатичної судді конкурсу став «король вовчиць» Олег Винник, завдяки якому вона за 15 секунд перетворилася з «кішечки» у «вовчицю».

«Я сиджу на зйомках і думаю чого мені так жарко. Боже мій, який ти hot (гарячий). Hot thank you very much», — сказала Оля Цибульська, притулившись до Олега Винника.

На ще одному відео Оля у компанії з Олегом Винником та Оленою Філоновою станцювали під популярну пісню Minelli — Rampampam і навіть поцілувалися у щічки.

Не всім фанаткам сподобалося таке «панібратство» з кумиром, і вони звинуватили Олю у тому, що вона «полює за тим, що погано лежить», а також ризикує нарватися на гнів «таємної дружини» Олега Таїсії Сватко.

Ще одним красенем, з яким Оля «навела мости», став хореограф і колишній чоловік Ірини Білик Дмитро Коляденко.Зірки виконали запальні рухи під пісню Droba (TikTok Remix). А в кінці Діма Коляденко та Оля Цибульська обнялися і щиро посміхнулися на камеру.

Реакція прихильниць на це відео поки що невідома.

Інтерв’ю з колишньою дружиною Дзідзьо Ярославою Притулою, яка вважає Цибульську винною у катастрофі свого шлюбу, читайте на сайті «ФАКТІВ».фото instagram.com/cybulskaya/
199
Читайте нас у Telegram-каналі, Facebook
та Twitter

Статьи по теме

Последние новости

Кривбасс сыграл вничью в спарринге с Аль-Батаи

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!