ПолiтДумка

Соломія Вітвіцька розповіла про стосунки з колишнім мужем- фото

11 июля
22:21 2021

Зірка каналу «1 + 1» Соломія Вітвіцька веде відвертий діалог з передплатниками свого блогу в Instagram. Саме там телеведуча днями поділилася новим знімком з колишнім чоловіком Владом Кочатковим.

«Ми з Владом охоче бачимося з усіма нашими спільними друзями, тому що і надалі добре спілкуємося між собою. І вибирати, кого кликати з нас на вечірку, друзям не доводиться», — зазначила Соломія.

У коментарях користувачі висловили захоплення з приводу мудрості колишньої пари.

«Ви молодці, можу сказати тільки. Традиція у вас класна», «Соломія, ви дуже цікава і мудра жінка», «Це велике мистецтво зберегти хороші відносини після, я вами пишаюся», — пишуть фоловери.

  

  

Водночас деякі з них сумніваються: а чи не лукавить Соломія щодо нових стосунків? Адже не так давно вона опублікувала відео свого тренування з молодими блогерами.

Втім, ситуація навряд чи передбачає подвійне тлумачення: як і у випадку зі Славою Вакарчуком, Соломія Вітвіцька — досить «доросла» людина, яка навряд чи дозволить собі такі «фривольність».

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька офіційно розлучилася з чоловіком у грудні минулого року. Попри це, колишні проводять разом час у компанії спільних друзів.

Фото Instagram / solomiyavitvitska
426
Читайте нас у Telegram-каналі, Facebook
та Twitter

Статьи по теме

Последние новости

Замах на Шефіра: відповідь обіцяють сильну

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY