ПолiтДумка

Надгробний комплекс

16 февраля
17:50 2023

Якість, довговічність і надійність виготовлення – це головне, на що варто звернути увагу людям, які обирають пам’ятники для своїх близьких. Їх невіддільними елементами також є хрести та надгробки. Є багато інших факторів, які мають значення.

Розмір надгробка і вибір матеріалу

Не варто поспішати встановлювати надгробок на місці поховання чи комплекс на могилу. На етапі похорону або раннього трауру не кожен може зосередитися на своєму виборі. Тому дайте собі стільки часу, скільки вам потрібно, щоб розібратися з цим питанням. Крім того, встановлення пам’ятника також залежить від ґрунту та погодних умов. Як правило, планування заходу починається лише через шість місяців після поховання. На сайті компанії “Комбінат-граніт” ви можете знайти якісні комплекси на могилу з граніту.

З чого почати вибір надгробка?

По-перше, вам потрібно вибрати розмір, що відповідатиме кількості членів сім’ї, які зараз або в майбутньому будуть там поховані. Тому вирішуйте, чи має він бути, наприклад, одинарним, подвійним чи більшим. Ще одним важливим питанням є вибір матеріалу, з якого буде виготовлено пам’ятник. Тут важлива не тільки естетика, але насамперед довговічність і стійкість до погодних умов. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що він матиме чудовий вигляд протягом багатьох років. Найчастіше для цього використовують натуральні камені:

  • граніт;
  • мармур;
  • пісковики.

Надгробки з них зберігають бездоганний зовнішній вигляд протягом багатьох років, а догляд за ними не є складною процедурою. Однак вони коштують дорожче, ніж, наприклад, ті, які можна зробити з конгломератів, тобто їх еквівалентів. Терраццо також є дешевшим варіантом.

Надгробки та хрести

Наступний крок – підбір додаткових декоративних елементів. До надгробків належать прикрашені листи або прикріплені таблички, зазвичай зроблені з металу або пластику, що містять інформацію про померлу особу. За замовчуванням це ім’я, прізвище, дата народження, дата смерті, кількість прожитих років і епітафія. Остання може бути, наприклад, фрагментом молитви, вірша, цитати. Ви матимете вибір із різних шрифтів, кольорів (золотий і срібний є найпопулярнішими) і можливої графіки. Тож уважно подумайте про те, що ви хочете, щоб містив обраний вами надгробок.

Елементом пам’ятників є також надмогильні хрести різного розміру, які виконують не лише функцію релігійного символу, а й довговічного та естетичного доповнення. Вони часто виготовляються з нержавіючої сталі або з того ж матеріалу, що й надгробок, і приймають лежачу або стоячу форму. Доступні мінімалістичні або більш декоративні версії.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Вчені запропонували новий спосіб заряджання, який значно подовжує роботу акумулятора

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!