Как Яремчук забил на Энфилде: смотреть видео — Футбол, Роман Яремчук, Ливерпуль, Бенфика, Лига Чемпионов — Террикон

14 апреля
04:49 2022

Украинский форвард Роман Яремчук отметился голом в ответном четвертьфинальном матче Лиги чемпионов против «Ливерпуля», который проходил на легендарном «Энфилде». Нападающий «Бенфики» появился на поле после перерыва, а на 73-й минуте реализовал выход один на один.

Матч в Ливерпуле завершился вничью — 3:3, в полуфинал по сумме двух поединков вышел английский клуб.

Як Яремчук забив на Енфілді: дивитись відео

Український форвард Роман Яремчук відзначився голом у чвертьфінальному матчі у відповідь Ліги чемпіонів проти «Ліверпуля», який проходив на легендарному «Енфілді». Нападник «Бенфікі» з’явився на полі після перерви, а на 73-й хвилині реалізував вихід віч-на-віч.

Матч у Ліверпулі завершився внічию — 3:3, до півфіналу за сумою двох поєдинків вийшов англійський клуб.