ПолiтДумка

Мбаппе наконец догнал Ибрагимовича по голам за ПСЖ — Футбол, Килиан Мбаппе, Златан Ибрагимович, ПСЖ, Чемпионат Франции — Террикон

21 апреля
10:04 2022

Нападающий «ПСЖ» Килиан Мбаппе в матче чемпионата Франции с «Анжером» забил свой 113-й гол за парижский клуб в Лиге 1 и сравнялся по этому показателю со Златаном Ибрагимовичем.

Правда, чтобы повторить достижение шведа, Мбаппе понадобилось на 15 игр больше — 137, тогда как Ибрагимович управился за 122.

На сегодняшний день Ибрагимович и Мбаппе делят второе место по этому показателю, а рекордсменом «ПСЖ» по мячам в Лиге 1 остается Эдинсон Кавани (138 голов).

Мбаппе нарешті наздогнав Ібрагімовича за голами за ПСЖ

Нападник «ПСЖ» Кіліан Мбаппе у матчі чемпіонату Франції з «Анжером» забив свій 113-й гол за паризький клуб у Лізі 1 і зрівнявся за цим показником зі Златаном Ібрагімовичем.

Щоправда, щоб повторити досягнення шведа, Мбаппе знадобилося на 15 ігор більше — 137, тоді як Ібрагімович упорався за 122.

На сьогоднішній день Ібрагімович та Мбаппе ділять друге місце за цим показником, а рекордсменом «ПСЖ» з м’ячів у Лізі 1 залишається Едінсон Кавані (138 голів).

Статьи по теме

Последние новости

Продаж гарнітур Meta VR стримують проблеми гігієни

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY