Михайлюк дебютировал в плей-офф НБА — Баскетбол, Святослав Михайлюк, НБА — Террикон

24 апреля
13:15 2022

Украинский баскетболист «Торонто Репторз» Святослав Михайлюк впервые в своей биографии вышел на площадку в матче плей-офф НБА.

В четвертом матче серии первого раунда с «Филадельфией» Михайлюк провел одну минуту 19 секунд, успев заработать один фол. «Торонто» победил со счетом 110:102, сократив отставание в серии до четырех побед – 1:3.

Михайлюк дебютував у плей-офф НБА

Український баскетболіст «Торонто Репторз» Святослав Михайлюк уперше у своїй біографії вийшов на майданчик у матчі плей-офф НБА.

У четвертому матчі серії першого раунду з «Філадельфією» Михайлюк провів одну хвилину 19 секунд, встигнувши заробити один фол. «Торонто» переміг із рахунком 110:102, скоротивши відставання у серії до чотирьох перемог – 1:3.