ПолiтДумка

Тренер Спортинга: У нас есть цель — сражаться за победу над Ман Сити

09 марта
19:24 2022

Главный тренер «Спортинга» Рубен Аморим — о сегодняшнем матче ЛЧ с «Манчестер Сити»:

— Нам предстоит сыграть с отличной командой. Даже с учетом потерь, у «Сити» достаточно игроков, которые способны противостоять топовым командам. То же самое можно сказать и про нас. Единственный аспект, над которым мы сейчас работаем, связан с физической нагрузкой на игроков, чтобы сберечь их для борьбы во всех турнирах. Хотя судьба противостояния практически решена, у нас есть цель — сражаться за победу.

Будет здорово, если мы сможем лучше прессинговать, но не у ворот Эдерсона. У них очень трудно отобрать мяч, но я все же надеюсь, что в этом матче мы будем чаще владеть им. Нужно лучше сыграть без мяча и сохранять интригу как можно дольше — это придаст игрокам мотивации.

Тренер Спортингу: У нас є мета – боротися за перемогу над Ман Сіті

Головний тренер «Спортінга» Рубен Аморім — про сьогоднішній матч ЛЧ з «Манчестер Сіті»:

— Нам належить зіграти з чудовою командою. Навіть з урахуванням втрат, «Сіті» має достатньо гравців, які здатні протистояти топовим командам. Те саме можна сказати і про нас. Єдиний аспект, над яким ми зараз працюємо, пов’язаний із фізичним навантаженням на гравців, щоб зберегти їх для боротьби у всіх турнірах. Хоча доля протистояння практично вирішена, ми маємо мету — боротися за перемогу.

Буде чудово, якщо ми зможемо краще пресингувати, але не біля воріт Едерсона. У них дуже важко відібрати м’яч, але я все ж таки сподіваюся, що в цьому матчі ми частіше володітимемо ним. Потрібно краще зіграти без м’яча та зберігати інтригу якомога довше – це додасть гравцям мотивації.

Статьи по теме

Последние новости

Рішення про початок перемовин щодо вступу в ЄС стане гідною винагородою для українців — Шмигаль

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY