ПолiтДумка

5 кроків для збереження заряду

02 марта
14:15 2024

Щоб батарея телефону якомога довше не втрачала свою ємність, потрібно дотримуватись правил заряджання. Однак трапляються випадки, коли необхідно, щоб смартфон «протягнув» на одному заряді якомога довше. Для цього також є свої хитрощі.

Необхідно захистити пристрій від усього, що з’їдає багато енергії. Потрібно вимкнути деякі функції, що допоможе батареї довше зберегти заряд.

Відключення бездротових технологій

Насамперед треба відключити Wi-Fi, Bluetooth та GPS. Щонайменше вони не повинні функціонувати в той момент, коли власник смартфона ними не користується. Батарея розряджається швидше, коли пристрій перебуває у режимі пошуку Wi-Fi. Те саме відбувається і коли автоматично визначається місцеперебування.

Вимкнення функції вібрації

Віброрежим набагато більше «навантажує» акумулятор, ніж мелодія дзвінка. На час економії заряду взагалі варто відключити цю функцію.

Зменшення яскравості екрана

Також скоротити споживання енергії допоможе зниження яскравості дисплея. Її треба зменшити до мінімуму.

Швидке блокування екрана

Час роботи смартфона, коли ним не користуються, можна скоротити у «Налаштуваннях». Чим раніше буде відключатися дисплей увімкненого, але невикористовуваного гаджета, тим повільніше батарея втрачатиме заряд.

Вимкнення оповіщення програм

На повідомлення від додатків йде чимало енергії, тому найкраще, якщо програми не надсилатимуть жодних повідомлень. Оповіщення можна залишити тільки для електронної пошти та месенджера, якщо ви чекаєте на важливі повідомлення.

Источник: lite.telegraf.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Компанія Apple генерує дохід у розмірі 3074 долари на секунду

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!