ПолiтДумка

Агенство NASA запустить новий телескоп для вивчення далеких галактик

22 февраля
07:48 2024

Американське космічне агентство NASA планує вивести у космос новий телескоп UVEX (UltraViolet EXplorer), який буде досліджувати джерела ультрафіолетового світла у Всесвіті.

За інформацією, розміщеною на сайті NASA, запуск UVEX планується в рамках місії Astrophysics Medium-Class Explorer у 2030 році.

Передбачається, що місія триватиме два роки і буде коштувати близько 300 мільйонів доларів, не враховуючи витрат на запуск.

Телескоп буде призначений для виявлення джерел ультрафіолетового світла у Всесвіті, а також для реєстрації вибухів, що наступають після спалахів гравітаційних хвиль, що виникають внаслідок злиття нейтронних зірок. Крім того, він буде обладнаний ультрафіолетовим спектрографом для вивчення вибухів зір і масивних зір.

«UVEX NASA допоможе нам краще зрозуміти природу як близьких, так і далеких галактик, а також стежити за динамічними подіями в нашому мінливому Всесвіті. Ця місія надасть ключові можливості в ближньому та дальньому ультрафіолетовому світлі нашому парку космічних телескопів, забезпечуючи величезну кількість даних огляду, які відкриють нові шляхи для дослідження таємниць космосу», — сказала заступниця адміністратора Управління наукових місій у штаб-квартирі NASA у Вашингтоні Нікола Фокс.

Источник: podrobnosti.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Минай: Нет никаких оснований подозревать наших футболистов в нечестной игре

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!