ПолiтДумка

Американські спецслужби зосередяться на боротьбі з Китаєм та РФ – Associated Press

08 августа
18:19 2022

Американські спецслужби спрямують більше сил і засобів для протистояння загрозам із боку Китаю та Росії. Про це 8 серпня повідомило агентство Associated Press, посилаючись на джерела, ознайомлені з деталями закритої наради керівництва антитерористичного центру Центрального розвідуправління (ЦРУ) США із президентом Джо Байденом.

Зустріч відбулася минулого тижня, на ній обговорювали протидію зовнішнім політичним, економічним та військовим загрозам. Серед іншого, учасники обговорювали військові навчання Китаю навколо Тайваню, які розпочалися після візиту спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі на острів, а також погрози з боку Росії, яка відкрито в лютому напала на Україну.

Конгрес США наполягає, щоб ЦРУ та інші спецслужби зробили Китай пріоритетом своєї роботи. У зв’язку із цим багато офіцерів ЦРУ вивчають китайську мову, управління також шукає нових співробітників зі знанням китайської. Через терміновість питання скорочується час на перевірку кандидатів, наголошує AP.

Перенаправлення ресурсів вимагає скорочення в інших сферах, зокрема в галузі боротьби з тероризмом. Як зазначає Associated Press, точні цифри скорочень невідомі через таємність. Водночас заступник голови ЦРУ Девід Коен запевнив, що боротьба з екстремістськими угрупованнями залишиться в пріоритеті управління, як засвідчило знищення лідера Аль-Каїди Аймана аль-Завахірі.

Источник: gordonua.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ексглава дипломатії ЄС: У нас має бути чітка мета – допомогти народу Україні перемогти

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY