Американський музей заявив, що знайшов зображення ноутбука 2000-річної давності
Свого часу стародавні греки винайшли кілька неймовірних речей, які використовуються і досі: від центрального опалення до мостів та кранів. Але чи могли вони створити перший ноутбук за 2000 років до його появи? — Запитує Альтернативна наука.
Після того, як археологи відновили різьблене надгробок, датований 100 роком до нашої ери, деякі дослідники захоплено проголосили: так!
Мармуровий рельєф заввишки близько 80 см називається «Могильний найкоскос піднесеної жінки з помічницею».
На ньому зображено жінку, яка сидить у кріслі. Перед нею стоїть молода дівчина, що тримає в руках тонку коробочку. В описі музейної лабораторії «Арт Слайс» йдеться про те, що на той час надгробні камені використовувалися для демонстрації насолод у потойбічному житті. Улюблені речі залишаються із покійним.
Теоретики Хайпа не згодні з такою інтерпретацією і вважають, що перед нами зовсім не «коробка», а портативний комп’ютер.
Аргументи зводяться до того, що спірний предмет, який тримає дівчина, не може бути коробкою, скринькою чи скринькою. Він занадто тонкий, а отвори в його бічній частині «вказують», що це порти USB.
Дехто навіть запитує, чи не приніс його мандрівник у часі? Аж надто неприродним виглядає «артефакт».
Водночас археолог Крістіна Кіллгроув дала більш приземлене пояснення.
Вона пояснила, що в спірних отворах, мабуть, зберігався дерев’яний предмет домашнього вжитку, але він згнив.
Вона також зазначила, що отвори круглі, і жоден USB-роз’єм не має такої форми.
Кіллгроув зазначила, що греки не малювали предмети такими, як вони виглядають у реальному житті. Тому це лише скринька, косметичний набір, що належить померлій.
Не виключено варіант таблички, яка використовувалася при нанесенні барельєфів. За своєю формою вона справді нагадує ноутбук. З такої точки зору це може бути набір фарб або інших дрібних інструментів.
Якщо ви колись опинитеся в Південній Каліфорнії, ви зможете побачити цей твір і вирішити, що на ньому зображено.
В даний час артефакт виставлений у Музеї Дж. Пола Гетті в Малібу. Непоганий рекламний хід, між іншим.
Источник: alter-science.info