ПолiтДумка

Американський словник Merriam-Webster назвав слово 2023 року

28 ноября
18:12 2023

Слово «автентичний» стало найбільш актуальним на тлі дискусій про розвиток штучного інтелекту.

Американський словник Merriam-Webster визначив, що «автентичний» (authentic) стало словом 2023 року. Про це йдеться на сайті словника.

У 2023 році спостерігається зростання кількості запитів, «спричинене історіями та розмовами про штучний інтелект, культуру знаменитостей, ідентичність та соціальні мережі», зазначено у пресрелізі Merriam-Webster.

Зазначено, що з розвитком штучного інтелекту і його впливом на фейкові відео, контракти акторів, академічну чесність та велику кількість інших тем межа між «справжнім» і «фальшивим» стає все більш розмитою.

Слово «автентичний» має низку значень, серед яких «не фальшивий», синонім до «справжнього та фактичного», а ще «вірний власній особистості, духу чи характеру».

Автентичність часто повʼязують з ідентичністю  національною чи особистою. Наприклад, автентичною називають національну кухню або ж власну особистість. У 2023 році відомі люди, такі як Лейні Вілсон, Сем Сміт і Тейлор Свіфт, були в заголовках зі словами про пошук свого «автентичного голосу» та «автентичного я».

Водночас розвиток штучного інтелекту та його вплив на збільшення кількості фейкових відео, фото, академічну доброчесність та інше розмиває межі між справжнім і фальшивим.

Словник Merriam-Webster опублікував ще кілька слів, до яких зросла цікавість у 2023 році: rizz (чарівність, привабливість), deepfake (переконливо зроблені, але фальшиві фото чи відео), сoronation (коронація), dystopian (антиутопія), EGOT (відзнака за те, що артист виграє одразу чотири престижні нагороди: «Еммі», «Греммі», «Оскар» і «Тоні»), Х (перейменований Twitter), implode (вибухнути), kibbutz (кібуц) та інші.

Источник: ms.detector.media

Share

Статьи по теме

Последние новости

Нойер попробует повторить рекорд Касильяса в Лиге Чемпионов

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!