ПолiтДумка

Анджеліна Джолі підтримала іранських жінок

30 сентября
02:55 2022

47-річна американська акторка Анджеліна Джолі виступила на підтримку іранських жінок, які стали поштовхом до масових протестів у країні. За її словами, їм «потрібна свобода, щоб жити».

22-річна Махса Аміні померла 16 вересня в Ірані після того, як була затримана поліцією моралі країни за нібито надто вільне носіння хіджабу. Демонстрації спалахнули після смерті Аміні, і внаслідок заворушень жінки спалювали свої хіджаби або стриглися на знак протесту.

Оскароносна акторка опублікувала кілька знімків, зроблених на вулицях Ірану, щоб показати своїм 13,7 млн підписникам, що зараз відбувається в цій країні.

«Повага сміливим, зухвалим, безстрашним жінкам Ірану. Усі ті, хто вижив і чинив опір протягом десятиліть, ті, хто сьогодні виходить на вулиці, і Махса Аміні, і всі молоді іранці, подібні до неї. Жінкам не потрібно контролювати свою мораль, перевиховувати їх розум чи контролювати своє тіло. Їм потрібна свобода, щоб жити і дихати без насильства чи погроз. Жінки Ірану, ми бачимо вас #WomanLifeFreedom #MahsaAmini», — говорить підпис.

Источник: focus.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

що думають росіяни про санітарну зону на Бєлгородщині РФ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!