• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Астрономи виявили «ведмедя» на Марсі

27 января
15:44 2023

Парейдолія обличчя — це людська схильність або ілюзія бачити структуру обличчя в повсякденних предметах, наприклад «людину на Місяці» або обличчя Ісуса на тості. Але ось нещодавно знайдений кратер на Марсі, який може бути випадком «ведмежого адоїлія».

Беззаперечно, кратер схожий на морду ведмедя. Протягом багатьох років ми бачили кілька божевільних кратерів на Марсі за допомогою камери наукового експерименту з високою роздільною здатністю (HiRISE) орбітального апарату Mars Reconnaissance Orbiter – як-от знаменитий смайлик або слон і птах.

Але що могло створити дивну особливість у середині кратера, яка має форму ведмежої морди?

«Є пагорб із V-подібною структурою колапсу (ніс), двома кратерами (очі) і круглим малюнком розлому (голова)», — сказав головний дослідник HiRISE Альфред Мак’юен. «Круговий малюнок розлому може бути пов’язаний з осіданням відкладень над похованим ударним кратером. Можливо, ніс — це вулканічний або грязьовий жерло, а відкладення — потоки лави чи грязі? Може, просто посміхніться і терпіть».

Вважаю, що одного разу нам потрібно буде самому відправитися на Марс і дослідити цей кратер, щоб точно дізнатися, чому цей кратер схожий на ведмедя.

Я впевнений, що ми скористаємося картами, створеними з даних HiRISE, щоб орієнтуватися. Без такої карти її було б неможливо розшити, і ми б швидко почали таку пригоду, а решта подорожі була б нестерпною.

Источник: portaltele.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Подорожчання зерна на 1% призводить до голоду 10 мільйонів людей – представниця ООН

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY