ПолiтДумка

Австралія звинуватила китайських хакерів у кібератаках

10 июля
05:33 2024

Австралія звинуватила підтримувану урядом Китаю групу хакерів у кібератаках на урядові та приватні мережі.

Про це повідомляє Financial Times.

Заяву Австралії підтримали служби безпеки та розвідки країн-членів альянсу Five Eyes, зокрема США, Великої Британії, Канади і Нової Зеландії, а також Німеччини, Японії та Південної Кореї.

У спецслужбах країн зазначили, що хакерська група проводила «зловмисні кібероперації» в інтересах Міністерства державної безпеки Китаю. Групу ідентифікували раніше як Advanced Persistent Threat 40 (APT40).

Раніше західні спецслужби звинувачували APT40, яка базувалася у південній китайській провінції Хайнань, у проникненні в системи урядових установ, компаній та університетів США, Канади, Європи і країн Близького Сходу за запитом міністерства.

«APT40 неодноразово атакувала австралійські мережі, а також мережі уряду та приватного сектору в регіоні, і загроза, яку вона становить для наших мереж, залишається», – йдеться у заяві країн Five Eyes.

Источник: ukrinform.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський привітав Францію із Днем взяття Бастилії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!