ПолiтДумка

Байден закликав країни Європи збільшити фінансування свого ВПК

11 июля
00:49 2024

Країни Європи за думкою Байдена повинні зміцнити свою промислову базу, а також збільшити виробництво озброєння.

Про це заявив президент США Джо Байден на відкритті засідання саміту НАТО.

Байден зазначив, що на саміті НАТО, який відбувся два роки тому країни-члени Альянсу започаткували план модернізації оборони.

«Сьогодні ми повинні запитати себе, що далі? Як ми можемо продовжувати робити «щит» сильнішим? Однією з відповідей має бути зміцнення нашої промислової бази. Зараз Росія перебуває на рівні воєнного часу в тому, що стосується оборонного виробництва«, — сказав Байден.

Джон Байден вважає, що на цю мить не можна дозволити Альянсу відставати від Росії. Агресор значно нарощує виробництво зброї, боєприпасів і транспортних засобів за допомогою Китаю, Північної Кореї та Ірану.

«Це дуже важливий крок для підтримання нашої безпеки. Вперше в історії кожна країна НАТО зобов’язується розробляти плани оборонного виробництва у себе вдома. Це означає, що як Альянс ми станемо більш інноваційними й конкурентоспроможними. Ми зможемо виробляти більше критично важливого оборонного обладнання швидше, ніж ми повинні, ніж нам може знадобитися«, — підкреслив він.

Источник: apostrophe.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В іранських «Шахедах» виявили деталі, які виготовляла польська державна компанія

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!