ПолiтДумка

Barrett представляє далекобійну снайперську гвинтівку MRADELR

04 декабря
16:03 2023

Нова гвинтівка покликана забезпечити високу точність стрільби на далекі дистанції. Поки що зброю випускають під патрон .416 Barrett, але в майбутньому кількість калібрів буде збільшено.

Конструктори американської збройової компанії Barrett, лідера в галузі розроблення далекобійних і великокаліберних гвинтівок, представили нову гвинтівку в лінійці MRAD, яку було випущено 1 грудня 2023 року. Додаткові три літери ELR у назві, це скорочення від Extreme Long Range, отже MRADELR це гвинтівка для стрільби на дуже великій дистанції. Про це повідомляє Army Recognition.

За словами виробника, MRADELR — це високоякісна гвинтівка, що пройшла військові випробування і вже доступна, здатна забезпечити високу точність стрільби на далекі дистанції. Гвинтівка має змінні стволи та калібри, які можуть бути змінені користувачем, що забезпечує універсальність і пристосованість до різних умов стрільби. Спочатку гвинтівка випускається під патрон .416 Barrett, але в майбутньому компанія планує розширити кількість калібрів.

Гвинтівка може похвалитися своїми інноваційними технологіями, високоточною конструкцією і винятковими матеріалами, демонструючи прагнення Barrett до досконалості в індустрії вогнепальної зброї.

Однією з відмінних рис MRADELR є її ефективність у змагальній стрільбі. Зброя пройшла всебічне тестування в таких сценаріях, як змагання King of 2 Miles, де гвинтівка посіла 2-е місце.

У цих змаганнях перед стрільцями стояли такі завдання, як стрільба з холодного ствола, влучання з першого пострілу й ураження мішеней на екстремальних відстанях понад 3 км. При цьому у стрільців було всього кілька пострілів, щоб вразити мішень, без можливості коригувати вогонь за допомогою необмеженої кількості прицільних пристосувань.

ТТХ гвинтівки MRADELR:

  • довжина ствола 914 мм;
  • довжина 1575 мм;
  • маса 10,4 кг;
  • крок нарізів 1:9

Найближчим часом гвинтівка буде на заході SHOT Show 2024 у Лас-Вегасі, де гості зможуть ближче ознайомитися з новим екземпляром компанії Barrett.

Источник: focus.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ливерпуль стал самым титулованным английским клубом

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!