ПолiтДумка

Baykar протестував новий бойовий безпілотник Kalkan Diha

12 июня
20:34 2024

Турецький розробник безпілотних авіасистем компанія Baykar представила тактичний дрон Kalkan Diha з можливістю здійснювати вертикальний зліт та посадку.

Як зазначено у релізі, розміщеному на офіційному порталі стамбульського виробника, дрон Kalkan Diha розроблений для використання на тактичному рівні піхотними підрозділами для ведення розвідки, корекції вогню та довготривалого патрулювання, повідомляє АрміяInform.

Розробник заявляє про можливість знаходження нового БПЛА у повітрі до 6 годин, а також здійснювати розвідку на  максимальній висоті у 4,3 км.

Турецькі конструктори оснастили Kalkan Diha комбінованою енергетичною установкою. Таке обладнання складається з електродвигунів для здійснення вертикального зльоту та посадки, а також двигуна внутрішнього згоряння.

При виконанні польотного завдання в економічному режимі, на крейсерській швидкості він може розвинути швидкість до 100 км/год, а максимальна складає 130 км/год.

Бортове обладнання БПЛА дозволяє здійснювати польоти на віддалення до 100 км від місця перебування оператора. При цьому у випадку втрати зв’язку, Kalkan Diha має розширений набір функцій, серед яких:

  • повністю автоматична система польоту;
  • повністю автономне з’єднання датчиків;
  • система автономного зльоту та посадки;
  • напівавтономний режим польоту.

Оптична система дрона дозволяє здійснювати виявлення цілей вдень і вночі. Додатково встановлений лазерний далекомір та система лазерного цілевказання.

Источник: processer.media


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський привітав Францію із Днем взяття Бастилії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!