ПолiтДумка

Бельгія передасть Україні підводні дрони та генератори

26 ноября
22:14 2022

Рада міністрів Бельгії затвердила новий пакет військової допомоги Україні. До нього увійдуть 10 підводних безпілотників та дві мобільні лабораторії.

Ці безпілотники дозволяють виявляти всі підводні загрози: і міни, і шпигунське обладнання. Це нові високі технології, які нададуть їм (українцям) велику допомогу. У бельгійської армії вже є ці апарати. Вони всі будуть доставлені в Україну до кінця травня у кілька етапів”, – повідомила міністр оборони Бельгії Людівін Дедондер.

Також Бельгія надасть українським військовим мобільні лабораторії, які можна “розгорнути поблизу хімічного, бактеріологічного, радіологічного або ядерного інциденту”.

Також сьогодні в Україну прибув прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо. Він подякував народу України, а також пообіцяв передати генератори.

Хочу подякувати вам і кожному українцю від імені народу Бельгії за ваше лідерство в ці дуже складні часи війни. Ви демонструєте всьому світові, за що варто битися – за демократію, за відкрите суспільство, де люди ставляться з повагою одне до одного, засуджують безглузде насилля. 

Ми постачаємо генератори, надаємо допомогу вашим школам, лікарням, і сподіваємося, що це додасть вам стійкості в ці складні часи“, – цитує бельгійського прем’єра сайт Президента України.

Share

Статьи по теме

Последние новости

як у жодному разі не можна заряджати ваш телефон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!