ПолiтДумка

Безкоштовна медична евакуація важкохворих українців до країн ЄС: в МОЗ розповіли деталі

14 августа
20:36 2022

З початку широкомасштабної війни в Україні важкохворі та поранені можуть розраховувати на безкоштовну евакуацію з території, де тривають бойові дії на лікування за кордон. Наразі здійснено 85 евакуаційних маршрутів. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі телемарафону.

Деталі

За його словами, щоб потрапити на медичну евакуацію за кордон, українці можуть звернутись до свого лікаря або заповнити відповідну форму на сайті Міністерства охорони здоров’я в розділі «Громадянам».

Цитата

«Окрема процедура діє для силового блоку. Там працює військово-лікарська комісія, яка розглядає кожен конкретний випадок та вирішує, чи продовжувати працівнику силового відомства лікування в Україні, чи їхати за кордон. За таким механізмом ми вже вивезли майже 1400 пацієнтів на лікування за кордон. Найбільше прийняли на лікування Німеччина, Іспанія і Польща. Але загалом у Європейському Союзі 18 країн лікують українців», — зазначає Ляшко.

Також, він зазначив, що онкохворі діти також мають можливість податися на цю програму та виїхати на лікування за кордон.

«Лікуванням дітей за кордоном опікується Перша леді Україні Олена Зеленська. Наразі понад 500 українських дітей отримують безоплатне лікування в ЄС», — підсумував Ляшко.

Источник: unn.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

«Винятків більше, ніж самих санкцій» – Литва в ЄС поскаржилась на слабкість восьмого пакету

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY