ПолiтДумка

Білл Гейтс розповів, які професії переживуть штучний інтелект

21 апреля
17:07 2024

Коли ми говоримо про технології та досягнення в цій галузі, ім’я Білла Гейтса – одне з перших, яке спадає на думку, адже він був співзасновником Windows. Все, що він говорить, здається, береться до уваги багатьма людьми, що спеціалізуються в цій галузі.

Ось чому його останні заяви про штучний інтелект, технологію, яка з великою силою увірвалася на сцену і обіцяє змінити все, що ми знаємо, були особливо вражаючими.

Гейтс чітко висловився щодо останнього, передбачивши найближче майбутнє, в якому домінуватиме штучний інтелект, хоча він вважає, що буде кілька робочих місць, які «переживуть» цю технологію.

Насправді, один з цих ризиків полягає саме в тому, що штучний інтелект в кінцевому підсумку замінить людей на багатьох робочих місцях, що призведе до знищення робочих місць, що вже передбачив Всесвітній економічний форум, заявивши, що до 2025 року 60% робочих місць будуть так чи інакше зачеплені штучним інтелектом.

Три «невразливі» професії на думку Білла Гейтса

Співзасновник Windows чітко усвідомлює, що інструменти штучного інтелекту дозволять автоматизувати багато робочих місць і процесів, але він не є особливо песимістом щодо того, як такі інструменти можуть вплинути на людей, вважаючи, що вони насправді допоможуть у багатьох сферах.

Однак він стверджує, що в найближчому майбутньому залишиться лише три професії, які матимуть «імунітет» до штучного інтелекту, зазначаючи, що єдиними, хто чинитиме опір цій новій хвилі технологій, будуть професії, пов’язані з енергетикою, біологією, а також усі ті фахівці, які спеціалізуються на розробці та експлуатації самих інструментів штучного інтелекту. Підприємець вважає, що за своєю природою ці три сфери будуть єдиними, де людину неможливо буде замінити.

Источник: psm7.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Європа планує збільшити обсяги виробництва озброєнь

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!