ПолiтДумка

Біля туристичної пам’ятки у Лондоні підрізали людину

08 августа
15:03 2023

У Лондоні одна людина отримала поранення внаслідок нападу з ножем біля Британського музею. Нападника затримали. Його мотивація наразі невідома.

Про це повідомила поліція Лондона, пише видання The Sun.

Правоохоронці оголосили, що затримали одного чоловіка, якого підозрюють у завданні тяжких тілесних ушкоджень. Постраждалого госпіталізували з колотим пораненням у руку.

«Це був ізольований інцидент і особливої загрози для громадськості немає. Інцидент не розглядають як пов’язаний з тероризмом», – зазначили у поліції.

Місце інциденту буде огороджене на час розслідування. Правоохоронці просять надсилати їм відеоматеріали та іншу інформацію, що допоможе встановити обставини.

Користувачі соцмереж пишуть про евакуацію музею.

Источник: ua.news


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

До Києва приїхала Урсула фон дер Ляєн

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!