ПолiтДумка

Будь-який смартфон на операційній системі Android може працювати 72 години: допоможе простий трюк

24 апреля
14:17 2024

Одне нехитре налаштування допоможе збільшити автономність смартфона до трьох діб поспіль.

Смартфони на операційній системі Android мають спеціальне налаштування, що дає змогу значно збільшити час автономної роботи. Але власники пристроїв можуть навіть не знати про її існування. Видання The Sun розкрило цей технологічний секрет для всіх користувачів.

Функція називається Extreme Battery Saver («Екстремальна економія заряду», — ред.) і призначена для тих випадків, коли користувачеві потрібно якомога більше часу автономної роботи. Можна сказати, що Extreme Battery Saver — додатковий рівень економії заряду поряд зі стандартною економією, що обмежує роботу додатків та інший функціонал смартфона.

Завдяки Extreme Battery Saver телефон також призупинятиме роботу більшості додатків, вимикатиме додаткові функції та сповільнюватиме різного роду процеси. Однак при цьому не будуть відключені такі важливі системні функції, як «Телефон», «Повідомлення», «Годинник» і «Налаштування».

Компанія-розробник ОС Android, Google, зазначає, що це може допомогти смартфону функціонувати протягом 72 годин, що різко контрастує зі звичайними 24 годинами автономії.

Як активувати режим Extreme Battery Saver

Згідно із заявою Google, функція екстремальної економії заряду точно є на таких Android-смартфонах, як Pixel 3 і новіше, включно з моделями лінійки Fold. Вам необхідно переконатися, чи інтегрована вона виробником вашого телефону. Для цього зайдіть у «Налаштування» — «Батарея» — «Економія заряду» — «Екстремальна економія заряду». Ви також можете вибрати, яким додаткам дозволено працювати за увімкненої функції Extreme Battery Saver.

Власникам смартфонів Xiaomi потрібно виконати такі дії, тому що меню дещо відрізняється: «Налаштування» — «Батарея» — «Поточний режим» — «Ультрекономія енергії».

Користувач може самостійно вибрати, які додатки призупинити, а які — ні. Щоб налаштувати цей список, виберіть «Налаштування» — «Акумулятор» — «Економія заряду» — «Екстремальна економія заряду» — «Основні додатки».

Під час увімкнення режиму «Екстремальна економія заряду», більшість додатків на телефоні призупиняються. Можна зняти з паузи певні додатки, якщо їх справді потрібно використовувати — достатньо натиснути на додаток, і система дозволить запустити його. Програма продовжить працювати доти, доки смартфон знову не переведуть у режим Extreme Battery Saver.

Источник: focus.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Байден пропустит украинский Саммит мира — Bloomberg

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!