ПолiтДумка

Чанпен Чжао — SEO криптобіржі Binance, готується сісти за грати у США

24 апреля
13:09 2024

Міністерство юстиції США рекомендувало засудити Чанпена Чжао , колишнього генерального директора Binance , найбільшої у світі криптобіржі, до 36 місяців ув’язнення .

Вирок «буде сигналом не лише Чжао, але й усьому світу», — написало Міністерство юстиції у судовій заяві у вівторок, додавши, що ціна за порушення законодавства США «має бути значною, щоб ефективно покарати Чжао за його злочинні дії та стримувати інші».

Наприкінці минулого року Binance визнав себе винним у протидії відмиванню грошей і порушеннях санкцій США, отримавши штраф у розмірі 4,3 мільярда доларів, а також погодившись на нагляд з боку влади. Чжао також визнав себе винним і залишив посаду генерального директора.

Трирічний термін ув’язнення для Чжао, який є співзасновником Binance, буде вдвічі більшим, ніж він мав відбути раніше. В окремій заяві адвокати Чжао стверджували, що він повинен отримати випробувальний термін замість тюремного терміну, посилаючись на відсутність прецедентів ув’язнення в подібних випадках.

Прокурори у справі проти колишнього боса FTX Сема Бенкмана-Фріда спочатку вимагали терміну до 50 років за його роль у краху платформи у 2022 році. Інструкції щодо кримінального вироку в цій справі рекомендували 100-річний термін, але Бенкман-Фрід був остаточно засуджений до 25 років ув’язнення в березні.

Binance пообіцяла внести кілька змін у свою структуру та прозорість у зв’язку зі своєю справою в США, включаючи створення глобальної штаб-квартири. Біржа отримала довгоочікувану повну реєстрацію своїх послуг у Дубаї на початку цього місяця після того, як Чжао погодився відмовитися від контролю над голосуванням у місцевій організації.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Південна Корея виділяє рекордні 19 млрд дол. на виробництво чіпів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!