ПолiтДумка

Часте закриття додатків на операційній системі Android з’їдає заряд батареї

23 февраля
11:01 2024

Фахівець у сфері захисту від мережевих загроз і розробник веб-проектів, поділився порадою про те, як економно використовувати заряд акумулятора смартфонів на Android. За його словами, поведінка користувачів, які вважають за краще часто закривати додатки, може негативно позначитися на тривалості роботи пристрою.

Порівнюючи процес запуску застосунків із розігрівом авто в зимовий час, експерт підкреслює аналогію у високих енергетичних витратах обох дій. Основне навантаження припадає на акумулятор і процесор, коли застосунок запускається знову після його повного закриття.

Експерт пояснює, що під час мінімізації додатка його стан і дані зберігаються в пам’ять пристрою. Це дає змогу Android швидко “пробудити” застосунок зі сплячого режиму, уникаючи повторного повного завантаження і, відповідно, заощаджуючи ресурси батареї.

На відміну від цього, коли користувач вирішує повністю закрити додаток і потім відкриває його знову, системі доводиться витрачати додаткову енергію на завантаження всіх компонентів з нуля. Це не тільки збільшує споживання заряду батареї, а й веде до зносу акумулятора через часті перезавантаження.

Для оптимізації використання заряду акумулятора і продовження життя пристрою, Горбунов радить уникати частого повного закриття додатків, вважаючи за краще залишати їх працювати у фоновому режимі. Це дасть змогу знизити кількість циклів перезавантаження, тим самим зменшуючи енергоспоживання і забезпечуючи довшу роботу смартфона без підзарядки.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Минай: Нет никаких оснований подозревать наших футболистов в нечестной игре

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!