ПолiтДумка

чат-бот ChatGPT навчився перетворювати текст у голос

03 марта
04:59 2024

Штучний інтелект покращує чи не щодня свої навики. Цього разу стало відомо, що є GPTs, що з легкістю озвучать текст, який ви написали. Достатньо зачекати  всього кілька секунд і вашому подиву не буде меж. А як бонус ви навіть зможете обрати, яка  манера голосу більше подобається і ШІ дослухається до ваших вподобань.  Про розробку розповів нардеп Ярослав Железняк, який активно досліджує використання штучного інтелекту у різних сферах життя. 

Шановні підписники, а ви знали що є вже GPTs які перетворюють текст у голос. При тому навіть українською достатньо якісно. Це аудіо зробив ШІ за 5 секунд. Ось цей приклад, він увійшов зараз у Топ-чарти ChatGPT. Зараз вже можна обрати 5-ть варіантів яким голосом це буде відображено. У дуже близькому майбутньому обіцяють, що можна буде програмі «згадувати» свій варіант голосу і він їм озвучить. 

Він на власному прикладі показав  професійність роботи ШІ.

Железняк припустив, що реалістичні фейки з підробними голосами політиків не за горами. 

Источник: meta.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Названо найбільш продавані смартфони у світі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!