ПолiтДумка

Чат-бот ChatGPT стане менш балакучим і почне відповідати більше по суті

12 апреля
18:41 2024

ChatGPT, популярний чат-бот від OpenAI, отримав серйозне оновлення.

Компанія повідомила, що Premium-користувачі (ChatGPT Plus, Team або Enterprise) тепер можуть використовувати поліпшену версію GPT-4 Turbo – однієї з моделей, що лежать в основі ChatGPT.

Нова модель (“gpt-4-turbo-2024-04-09”) демонструє явні успіхи в письмових відповідях, розв’язанні математичних і логічних задач, написанні коду.

Також удосконалено базу знань – вона тепер містить дані аж до грудня 2023 року, на відміну від попередньої версії, актуальної до квітня 2023 року.

“Відповіді ChatGPT, створені з використанням GPT-4 Turbo, будуть більш прямими, менш багатослівними і з використанням більш природної мови”, – пояснює OpenAI у своєму пості на X.

Оновлення чат-бота відбувається після низки не найприємніших новин навколо OpenAI. Так, журналісти The Intercept виявили, що Microsoft пропонував використовувати модель генерації зображень DALL-E у військових цілях.

А згідно з The Information, OpenAI звільнив двох дослідників, імовірно за розголошення внутрішньої інформації.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Тренер женской команды сменит Хави в Барселоне?

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!