ПолiтДумка

Чи вручатимуть повістки чоловікам на пляжі: роз’яснення Міноборони

05 июня
09:14 2023

Діюче законодавство дозволяє вручати повістки у будь-яких громадських місцях, у тому числі на пляжах загального відвідування.

Про це у коментарі «Суспільному» розповіла керівниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

Журналісти нагадують, що з наближенням курортного сезону військові надали владі Одеси рекомендації щодо створення місць відпочинку, які передбачають відсутність масових скупчень, створення безпечних від мін зон та наявність укриттів у випадку обстрілів.

У цьому контексті редакція звернулася за коментарем до керівниці пресцентру Сил оборони Півдня Наталії Гуменюк, яка підтвердила, що чоловікам можуть вручити повістки навіть на пляжах загального відвідування, оскільки вони вважаються громадськими місцями.

«Вручення повісток допускається в будь-яких місцях. Тобто громадські місця всі відкриті для загального відвідування, можуть бути такими, де може проводитись оповіщення громадян. Абсолютно не виключено, що і там також», — пояснила Гуменюк у коментарі журналістам.

Офіцер також нагадала, що вручення повісток не є методом покарання. Оповіщення проводять в тих місцях, де можуть перебувати військовозобов’язані громадяни.

В Україні дев’ятий рік триває запекла війна з Росією, що напала на нас. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення порядку денного – це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, за повісткою можливий заклик військовозобов’язаного людини на військову службу. Це звичайний процес у воюючій країні. Слід пам’ятати, що обов’язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти тікаєш від війни, то завтра вона може прийти до тебе.

Источник: apostrophe.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Сейм Литви просуватиме рішення, аби на саміті у Вашингтоні Україна отримала членство в НАТО — спікерка

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!