ПолiтДумка

Чи вручатимуть повістки чоловікам на пляжі: роз’яснення Міноборони

05 июня
09:14 2023

Діюче законодавство дозволяє вручати повістки у будь-яких громадських місцях, у тому числі на пляжах загального відвідування.

Про це у коментарі «Суспільному» розповіла керівниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

Журналісти нагадують, що з наближенням курортного сезону військові надали владі Одеси рекомендації щодо створення місць відпочинку, які передбачають відсутність масових скупчень, створення безпечних від мін зон та наявність укриттів у випадку обстрілів.

У цьому контексті редакція звернулася за коментарем до керівниці пресцентру Сил оборони Півдня Наталії Гуменюк, яка підтвердила, що чоловікам можуть вручити повістки навіть на пляжах загального відвідування, оскільки вони вважаються громадськими місцями.

«Вручення повісток допускається в будь-яких місцях. Тобто громадські місця всі відкриті для загального відвідування, можуть бути такими, де може проводитись оповіщення громадян. Абсолютно не виключено, що і там також», — пояснила Гуменюк у коментарі журналістам.

Офіцер також нагадала, що вручення повісток не є методом покарання. Оповіщення проводять в тих місцях, де можуть перебувати військовозобов’язані громадяни.

В Україні дев’ятий рік триває запекла війна з Росією, що напала на нас. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення порядку денного – це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, за повісткою можливий заклик військовозобов’язаного людини на військову службу. Це звичайний процес у воюючій країні. Слід пам’ятати, що обов’язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти тікаєш від війни, то завтра вона може прийти до тебе.

Источник: apostrophe.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кеті Перрі продала компанії Litmus Music права на свої пісні за 225 млн доларів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY