• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Чоловік намагався визнати свою дружину в окупації безвісти зниклою, аби викрасти дитину

29 ноября
07:45 2022

Журналістка Лідія Григор’єва розповіла про те, як батько, який виїхав на підконтрольну територію України, намагався визнати дружину – безвісти зниклою.

Звільнення Херсона ніяк не очікував Кшевінський Олексій, який декілька років тому викрав доньку у своєї колишньої дружини, тривалий час переховувався з нею, позбавляючи і зустрічей з матір’ю, і відвідувати дитсадок, а потім – і школу. А що мама – Гога Єлізавета?

Тримала удар, проходила круги пекла через судову систему – і виграла суд, згідно з яким донька повинна проживати з нею. 24 лютого повинно бути вилучення дитини у хитруна-батька, але війна зруйнувала всі плани. Але батько, виїхавши на підконтрольну територію України і не очікувавши звільнення Херсона, вирішив визнати свою дружину безвісти зниклою.

Так, будинок Єлізавети Гога знаходився поряд з розташуванням штабу росіян, але родина – вона сама, її син, її мама – всі вижили. До того, Гога Єлізавета подала заяву про розшук дитини і батька, які знаходяться в Одеській області і, мабуть, чекають вже на перетин кордону.

У Херсоні поганий інтернет і мобільний не тривалий, але дзвінок пробився з Одещини від поліції, а потім обірвався, завдяки чому вона і дізналася, що чоловік придумав нову аферу.

Хочу звернутися до поліції Херсонщини, допоможіть жінці підтвердити, що вона – жива і забрати законно, рішення суду є, нарешті свою доньку додому, повноцінне на виховання.

Источник: pivdenukraine.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Пішов з життя громадсько-політичний діяч Дмитро Павличко

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY