ПолiтДумка

Чоловік обікрав односельчанина на понад 250 тисяч гривень

22 июня
12:08 2024

Протягом травня 29-річний житель Камінь-Каширського району обікрав односельчанина на суму 257 200 гривень.

Так, зловмисник маючи доступ до мобільного телефону, на якому був встановлений додаток «Приват24», шляхом використання заздалегідь відомого паролю доступу, 6 разів здійснив вхід до зазначеної автоматизованої банківської системи та від імені потерпілого вчинив несанкціоноване втручання в роботу інформаційної (автоматизованої) системи. Щоразу з картки перераховув на свій рахунок грошові кошти різними сумами.

За даними фактами чоловікові оголошено про підозру за вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж), ч. 2 ст. 361(Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж, вчинені повторно) та ч.4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану) Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Директор Черноморца: Задолженности в клубе есть, но у кого их сейчас нет?

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!