ПолiтДумка

Чому Google має таку назву і якою вона була спочатку

24 июня
11:47 2024

Саме слово походить від математичного терміна.

Google – найпопулярніша пошукова система у світі, але люди лише зараз усвідомлюють, що спочатку вона називалася інакше.

Історія, що стоїть за цією культовою назвою, знову спливла на поверхню завдяки допису на Quora, в якому юзер запитав: «Чи є Google абревіатурою?».

Дехто був переконаний, що Google розшифровується як Global Organization of Oriented Group Language of Earth. Але найкмітливіші знали краще. Вони вказали на те, що Google насправді є перекрученням слова «Googol».

Для тих, хто не знайомий з математичним жаргоном, Googol дорівнює 10 в ступені 100 або одиниці, за якою слідують 100 нулів – фактично, неймовірно величезне число. Це число було обрано на знак того, що пошукова система призначена для надання великої кількості інформації.

Але до того, як він став Google, який ми знаємо і любимо, 1996 року проєкт мав набагато зухвалішу назву – BackRub.

Комп’ютерний науковець зі Стенфордського університету Девід Коллер написав про походження бренду 2004 року і розповів, що засновники Пейдж і Брін обрали початкову назву пошукової системи як натяк на її аналіз «зворотних посилань» в Інтернеті.

Однак через рік після запуску BackRub Пейдж разом зі своїми колегами, серед яких були колеги-аспіранти Шон Андерсон, Тамара Мюнцнер і Лукас Перейра, обмірковував декілька потенційних альтернатив цій назві.

За словами Коллера, вирішальний мозковий штурм відбувся одного дня у вересні того ж року. Хтось запропонував «Googol» і, дізнавшись, що домен вільний, вони вирішили зареєструвати його як торгову марку. Однак друг неправильно написав його як «Google», і Пейдж вирішив, що йому більше подобається, і таким чином з’явилася компанія Google Inc.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Українська делегація летить у США 29 липня — Арахамія

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!