ПолiтДумка

Чому треба вимикати смартфон хоча б 1 раз на тиждень

20 ноября
20:41 2023

Для продовження роботи мобільного пристрою слід відключати зайві push-сповіщення, постійне виявлення розташування, а також не слід нехтувати оновленнями, вважає експерт

Смартфон слід повністю вимикати хоча б раз на тиждень – це допоможе збільшити термін його служби, заявив експерт сервісу оренди пауербанків.

“ВИ Б НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШИЛИ СВІЙ НОУТБУК УВІМКНЕНИМ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ ТИЖНІВ, АЛЕ БІЛЬШІСТЬ ІЗ ВАС НЕ ВИМИКАЛИ СВІЙ СМАРТФОН ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ МІСЯЦІВ”, – ЗАЗНАЧИВ ВІН.

За словами Біржового, телефон багато в чому схожий на комп’ютер. Просте відключення гаджета на кілька хвилин або годин хоча б один раз на тиждень дозволяє звільнити системні ресурси, які можуть бути зайняті різними додатками та процесами, що, своєю чергою, продовжить термін служби смартфона.

Найголовніше, що можна зробити для максимальної віддачі від смартфона – це відправляти його на зарядку, коли акумулятор розряджається до 75%, вважає експерт.

Очікування відмітки в 25% і нижче скорочує здатність пристрою отримувати та утримувати заряд – при цьому батарея працюватиме в повному обсязі лише при 500 зарядах замість 2500 з повним живленням.

“ПОВНІСТЮ РОЗРЯДИТИ АКУМУЛЯТОР, А ПОТІМ ЗАРЯДИТИ ЙОГО ДО 100 ВІДСОТКІВ – ЦЕ ПОГАНА ІДЕЯ. ВАШ ТЕЛЕФОН ПРОСЛУЖИТЬ НАБАГАТО ДОВШЕ, ЯКЩО ВИ ЗАРЯДЖАТИМЕТЕ ЙОГО ЩЕ ДО ПОВНОЇ РОЗРЯДКИ”, – УТОЧНИВ ЕКСПЕРТ.

Сергій Біржовий також порадив регулярно видаляти непотрібні програми, фотографії, відео, документи та кеш у месенджерів, які часто використовуються. Це підвищить продуктивність телефону та зменшить навантаження на процесор та оперативну пам’ять.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

у США успішно випробували ракету PrSM проти бойового корабля

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!