ПолiтДумка

CNN: Російські тролі можуть підбурювати американських протестувальників до насильства

Май 31
18:22 2020

Російські тролі в минулому неодноразово підбурювали до насильства різні протестні рухи в США, і можуть поширювати в соцмережах дезінформацію чи заклики до погромів та підпалів тепер, коли в країні палають протести через вбивство поліцією беззбройного чоловіка на імʼя Джордж Флойд.

Про це пише CNN.

Російські тролі були помічені у поширенні дезінформації сотням тисяч американців під час президентської кампанії у 2016 році та під час протестів Black Lives Matter у 2018, що підвищило ступінь недовіри до політичних заяв у мережі. Спікерів часто і безпідставно обвинувачують у тому, що вони російські, або китайські чи іранські тролі.

Хоча Росія й намагається дестабілізувати політичну ситуацію в США, поточні протести спричинені глибинними проблемами американського суспільства, і мотивацію людей неможливо підробити, але суспільна параноя щодо ролі в заворушеннях російських тролів може грати на руку праворадикальним расистським рухам, ворожим до Black Lives Matter.

Зокрема дезінформацію та заклики до насильства поширюють і американські тролі, ніяк не повʼязані з іноземними спецслужбами.

«Росія шукає можливості використати поточну ситуацію, користуючись справжнім невдоволенням, яке відчувають американці…Тож так, можуть бути якісь фальшиві акаунти — але протести реальні, як і побоювання протестувальників», — йдеться в публікації.

Источник: thebabel.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

На Медведчука одягли електронний браслет

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".