ПолiтДумка

Цукерберг вважає пости Трампа "образливими", але нічого робити не буде

Июнь 03
16:22 2020

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг не буде змінювати, маркувати або видаляти обурливі дописи президента США Дональда Трампа, хоча сам вважає їх "глибоко образливими".

Джерело: Reuters, The Wall Street Journal

Деталі: Цукерберг заявив у вівторок своїм співробітникам, що він не змінить свого рішення і не буде оскаржувати підбурювальні пости Трампа, незважаючи на те, що співробітники Facebook влаштували віртуальну акцію протесту через бездіяльність компанії.

Група співробітників Facebook вважає, що компанія повинна була діяти проти постів Трампа, що містять фразу "коли починається мародерство, починається стрілянина".

За словами прес-секретаря компанії, Цукерберг повідомив співробітникам у відеочаті, що Facebook провів ретельну перевірку і мав рацію, якщо залишив ці пости без змін.

Цукерберг також визнав, що це рішення засмутило багатьох співробітників.

Відзначається, що глава Facebook прагне дистанціювати свою компанію від боротьби між Трампом і Twitter, який позначив пост Трампа як "твіт, що порушує правила соцмережі "щодо героїзації насильства".

Цукерберг стверджує, що, хоча він і вважає слова Трампа "глибоко образливими", вони не порушують політику компанії щодо підбурювання до насильства.

На його думку, приватні компанії не повинні брати на себе наглядові функції і вказувати на будь-які порушення політиків.

Новинний сайт Axios повідомив, що Цукерберг говорив з Трампом в п'ятницю.

Що було раніше: Деякі співробітники Facebook запланували провести віртуальний страйк на знак протесту проти рішення генерального директора Марка Цукерберга не реагувати на ряд суперечливих постів президента США Дональда Трампа.

Після смерті афроамериканця Джорджа Флойда під час затримання поліцейським у США почалися протести. Трамп рекомендував губернаторам використовувати достатню кількість бійців Національної гвардії для відновлення порядку в країні.

Источник: pravda.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Гладбах набирает скорость и в Бундеслиге

Читать всю статью

Мы в соцсетях