ПолiтДумка

дата виходу, характеристики та ціна

09 декабря
11:44 2023

Довгоочікувана серія Samsung Galaxy S24 готується до повноцінного анонсу в січні 2024 року. І, якщо вірити чуткам та інсайдерам, південнокорейській компанії є чим здивувати простий народ.

  • Дата релізу : позначте свої календарі на 17 січня, оскільки інсайдери проливають світло на потенційну дату релізу.

  • Процесор : чутки говорять про розділену стратегію – Exynos для всього світу, Snapdragon для США – відхід від єдиного підходу 2023 року.

  • Дисплеї та камери : OLED-панелі M13, більш тонкі та енергоефективні. Камери здійснять стрибок, з чуток, завдяки 5-кратному телеоб’єктиву. S24 Ultra може навіть попрощатися з 10-кратним перископом для 50-мегапіксельного 5-кратного телеоб’єктиву.

  • ШІ та підписка : Samsung можливо вирішила зробити серію S24 «найрозумнішими смартфонами зі штучним інтелектом в історії», інтегруючи в них функції, наприклад, ChatGPT або Google Bard. Чутки також говорять про потенційну передплату на ці функції.

  • Цінові прогнози : оскільки технологічний гігант продовжує дотримуватися своєї цінової стратегії, будьте готові до потенційного підвищення цін у США. Чи коштуватиме серія Galaxy S24 додаткових інвестицій? Дізнаємося дуже скоро.

Источник: itechua.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Макрон планирует международную встречу в поддержку Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!