ПолiтДумка

Держспецзв’язку покращить кібербезпеку веб-порталу та додатка «Дія»

Ноябрь 27
18:54 2020

Державний центр кіберзахисту Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку) проведе діагностичний аудит в комунікаційних системах Державного підприємства «Дія». Сьогодні було підписано меморандум.

Меморандум укладено для об’єднання зусиль та досягнення спільного результату у сфері забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та реагування на ймовірні інциденти інформаційної безпеки, виявлених в комунікаційних системах Державного підприємства «Дія».

Очікуваним результатом спільної діяльності є підвищення рівня кіберзахисту інформаційної інфраструктури Державного підприємства «Дія». А також ефективності обміну інформацією про кіберзагрози та кіберінциденти між підприємством «Дiя» та Урядовою командою реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA.

Першочерговими заходами взаємодії передбачено проведення діагностичного аудиту інформаційної безпеки інформаційної інфраструктури з метою:

  • визначення стану відповідності ISO/IEC 27001;
  • визначення ризиків інформаційної безпеки та підготовки рекомендацій. У тому числі, в частині застосування сервісів кіберзахисту технологічної інфраструктури Держцентру кіберзахисту Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України;
  • надання допомоги у ідентифікації та оцінки критичності об’єктів інформаційної інфраструктури Державного підприємства «Дія» та віднесенні їх до певної категорії.

Нагадаємо, що «Дiя» – це український eлектронний сервіс. До його складу входить онлайн-портал, мобільний застосунок, платформа цифрової освіти та бізнес-платформа.

Источник: pingvin.pro

Share

Статьи по теме

Последние новости

Компания Meizu выпустит собственный флагманский смартфон на базе Snapdragon 888

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".